Naujausios prekės

APATINIS TRIKOTAŽAS

 

Apatinis trikotažas – intymioji moters įvaizdžio pusė. Juk tai, ką dėvime arčiausiai odos, parodo kas esame arba kuo norime būti. Tikriausiai tik moterys supranta koks svarbus yra apatinis trikotažas. Jis gali mus įkvėpti, suteikti pasitikėjimo, drąsos. Po nuobodžiu kostiumėliu dėvimas seksualus apatinis trikotažas kiekvieną akimirką primena, kad visų pirma mes esame jautrios ir trapios, tačiau kartu išdidžios ir ryžtingos moterys.

Apatinis trikotažas lyg antroji oda, kurią dėvime ne tik dieną, bet ir naktį. Gražūs naktinukai net ir pilkiausią rytą privers nusišypsoti kai pamatysite veidrodyje seksualią viliokę sutaršytais plaukais.

Esama begalė straipsnių, kuriuose rašoma kaip pagal moters apatinį trikotažą galima nuspėti jos temperamentą. Raudonos liemenėlės – aistringos moters pasirinkimas, juodą dėvi paslaptingos moterys, o pirmenybę teikiančios baltam, nėriniuotam apatiniam trikotažui yra romantiškos ir intymiame gyvenime mąsto tradiciškai. Tačiau juk moterys tokios nepastovios ir kasdien jos gali būti vis kitokios! Kiekviena diena – nauja galimybė pakeisti savo gyvenimą, o viskas prasideda nuo rytinio pasistaipymo prieš veidrodį apsirengus naują apatinio trikotažo komplektą. 

Patikslinkite paiešką

Į viršų